Klondik - gorączka złota wymagała ofiar - dziś w domowym zaciszu możesz eksplorować Klondik i nie wykluczone że będziesz tym który zdobędzie złoto!

Hurtowa sprzedaż choinek - www.ochoinki.pl

Kancelaria Obsługi Inwestycji

IRBIS Thatching & Rethatching Service
NASZA STRZECHARSKA SPECJALNOŚĆ

Naszą specjalnością w skali europejskiej są realizacje strzech na dachach o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych, z uzupełnieniem pokrycia o nowoczesne zabezpieczenie przeciwpożarowe!

Tradycja strzecharzy europejskich (Dania, Holandia, Wielka Brytania, Niemcy, Polska) sięga zamierzchłej przeszłości. W tradycji tej ukształtował się model firmy rodzinnej 2-3 osobowej. Wymogi współczesnego funkcjonowania na rynku zmuszają jednak do zmian w tym modelu, ale dotychczasowego artyzmu rękodzielników nie wolno zastępować prawie przemysłowym bylejactwem. Strzecharstwo to nie automatyczne wykonywanie ciągle tych samych czynności. Bez zrozumienia właściwości trzciny, jej różnorodności i nieskończonej ilości możliwości wykorzystania do realizacji niepowtarzalnych rozwiązań! Funkcjonujące na rynku "kombinaty" strzecharskie wykonując pokrycia bez właściwego przygotowania, nastawione wyłącznie na sukces komercyjny realizują strzechy, które pomimo swojej egzotyki już straszą typowymi błędami, a po krótkim czasie nadają się do wymiany, nie wspominając już o tym, że ich zabezpieczenia przeciwpożarowe urągają wszelkim zasadom. 

Aby pokryć, w rozsądnym dla inwestora czasie, rezydencję czy budynek użytkowy o powierzchni od tysiąca do kilku tysięcy metrów dachu konieczna jest nowoczesna organizacja pracy, ale równie nieodzowny jest autorski nadzór, który gwarantuje skuteczność zastosowanych rozwiązań i zabezpieczeń, wynikającą z wieloletniego doświadczenia w realizacji podobnych obiektów. Nasza firma kryje 1000 m2 w 30 dni, gwarantując satysfakcję inwestora z niepowtarzalności rozwiązań estetycznych, ale też zachowując wszelkie wymogi i technologiczne rozwiązania autorskie wypracowane w ciągu wielu lat studiów nad tą zapomnianą już sztuką rękodzielniczą! W tym serwisie możecie Państwo ocenić to sami, a w przypadku decyzji o wyborze strzechy jako pokrycia Waszego domu służymy swoim doświadczeniem i kunsztem.

Belgia 2003

rezydenc.jpg (57704 bytes)


Jeśli myślicie Państwo o skorzystaniu z naszych usług
- prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego!

ZAPRASZAMY !

 

 Kancelaria Obsługi Inwestycji      Nieruchomości      Wczasy - Noclegi      Wyślij Kartkę     Thatching      Strzecharstwo     Drewniana Polska    Trzebnica

Ostatnia modyfikacja: 2018-07-16  Copyright (C)  Ireneusz Sikorski;  IRBIS-TRADING 1999-2012