Klondik - gorączka złota wymagała ofiar - dziś w domowym zaciszu możesz eksplorować Klondik i nie wykluczone że będziesz tym który zdobędzie złoto!

Hurtowa sprzedaż choinek - www.ochoinki.pl

Kancelaria Obsługi Inwestycji

IRBIS Thatching & Rethatching Service
NOWA ARANŻACJA STAREGO DOMU I STRZECHA

Podejmujemy się również kompleksowych renowacji starych budynków wraz z otoczeniem, tak aby przywrócić im dawną swietność, czasem dodać nowego blasku!

Stary dom kryty imitacją strzechy trzcinowej, czekający na renowację i częściową przebudowę wraz z zagospodarowaniem terenu!         Ten sam domek po renowacji - nowa strzecha trzcinowa z dodatkowymi oknami!

Dania 2005 - Alsrode

- bywa, że obejmują one nie tylko wykonanie nowej konstrukcji dachu czy dodatkowych okien

IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. Nowa konstrukcja dachu i zabezpieczenie w systemie Polfibra!    IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzcinowa. Nowa konstrukcja pozwoliła na dodanie okien - czyż nie pięknie się komponują ze strzechą trzciniwą?!

 

ale np. dobudowę całkiem nowych elementów budynku, dodających mu swoistego uroku i funkcjonalności

IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzcinowa. Nowa konstrukcja dachu pozwoliła również na wykonanie dodatkowo zimowego ogrodu!    IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzcinowa. Nowy zimowy ogród wtopił się w całość jakby tam był od zawsze!

 

budowę nowych wentylacji, bezpiecznych kominów z wkładem ceramicznym, nierdzewnym lub z lekkiego betonu

IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzcinowa. Nowa konstrukcja dachu, zabezpieczenie w systemie Polfibra i wylot kominka wentylacyjnego!    IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzcinowa. Nowa konstrukcja dachu i nowy, bezpieczny komin!

 

co jest okazją do zaprojektowania i wykonania np. kominka, który czyni siedzibę jeszcze bardziej przytulną...

IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. A jak nowy komin to i kominek!    IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. A jak nowy komin to i kominek!

 

Wykonujemy drenaże, w przypadku kłopotów z wilgocią

IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. Całość uzupełnia nowy drenaż wokół budynku - strzecha nie posiada rynien, więc jest on jak najbardziej wskazany!    IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. Całość uzupełnia nowy drenaż wokół budynku - strzecha nie posiada rynien, więc jest on jak najbardziej wskazany!

 

Projektujemy i realizujemy zagospodarowanie terenu wokół domu, z drogami dojazdowymi

IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. Nowe bruki z granitu i otoczaka uzupełnione przestrzeniami wypełnionymi żwirem wieńczą całość!    IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. Nowe bruki z granitu i otoczaka uzupełnione przestrzeniami wypełnionymi żwirem wieńczą całość!

 

i komunikacją ułatwiającą poruszanie się wewnątrz posiadłości

IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. Nowe bruki z granitu i otoczaka uzupełnione przestrzeniami wypełnionymi żwirem wieńczą całość!    IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. Nowe bruki z granitu i otoczaka uzupełnione przestrzeniami wypełnionymi żwirem wieńczą całość!

 

czy oczkami wodnymi, sprzyjającymi poprawie klimatu wokół domu

IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. Nowe bruki z granitu i otoczaka a do tego oczko wodne w którym będzie rosła... trzcina!    IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. Nowe bruki z granitu i otoczaka a do tego oczko wodne w którym będzie rosła... trzcina!

 

Nade wszystko staramy się w naszych realizacjach zachować ekologiczny charakter siedziby i harmonię z otoczeniem.

IRBIS Strzecharstwo - Strzecha trzciniwa. Któż poznałby ten stary zaniedbany dom - realizacja zakończona pełną satysfakcją i uznaniem dla naszego wykonania!

Jeśli zdecydują się Państwo na pokrycie dachu strzechą
- prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego!

ZAPRASZAMY !

 

 Kancelaria Obsługi Inwestycji      Nieruchomości      Wczasy - Noclegi      Wyślij Kartkę     Thatching      Strzecharstwo     Drewniana Polska    Trzebnica

Ostatnia modyfikacja: 2018-07-16  Copyright (C)  Ireneusz Sikorski;  IRBIS-TRADING 1999-2012